Redakcja 

 

 

Adres redakcji biuletynu:

Urząd Gminy Lubań

ul. Dąbrowskiego 18

59-800 Lubań

 

Administrator BIP:

Sebastian Kiszka,

e-mail: sebastian.kiszka@luban.ug.gov.pl

 

 

Referat Prawny i Administracji

Aneta Usyk, e-mail: aneta.usyk@luban.ug.gov.pl

Edyta Liczner, e-mail: edyta.liczner@luban.ug.gov.pl

Renata Zadka, e-mail: renata.zadka@luban.ug.gov.pl

Patrycja Ślimak, e-mail: patrycja.slimak@luban.ug.gov.pl

 

Referat Inwestycji, Rolnictwa i Środowiska

Grażyna Babiuch, e-mail: grazyna.babiuch@luban.ug.gov.pl

Katarzyna Januszewicz, e-mail: katarzyna.januszewicz@luban.ug.gov.pl

Karolina Pozauć, e-mail: karolina.pozauc@luban.ug.gov.pl

Joanna Okraszewska, e-mail: joanna.okraszewska@luban.ug.gov.pl

 

Referat Infrastruktury i Gospodarki

Anna Rosa, e-mail: anna.rosa@luban.ug.gov.pl

Renata Pałka, e-mail: renata.palka@luban.ug.gov.pl

 

 

 

Liczba odwiedzin : 378
Podmiot udostępniający informację : URZĄD GMINY LUBAŃ
Osoba wprowadzająca informację : Sebastian Kiszka
Osoba odpowiedzialna za informację : Sebastian Kiszka
Czas wytworzenia: 2016-04-04 16:42:06
Czas publikacji: 2016-04-05 08:19:48
Data przeniesienia do archiwum : Brak