Redakcja 

 
 

Adres redakcji biuletynu:

Urząd Gminy Lubań

ul. Dąbrowskiego 18

59-800 Lubań

 

Administrator BIP:

Arkadiusz Straszko,

e-mail: arkadiusz.straszko@luban.ug.gov.pl

 

 

Referat Prawny i Administracji

Edyta Liczner, e-mail: edyta.liczner@luban.ug.gov.pl

Renata Zadka, e-mail: renata.zadka@luban.ug.gov.pl

Patrycja Ślimak, e-mail: patrycja.slimak@luban.ug.gov.pl

 

Referat Inwestycji, Rolnictwa i Środowiska

Grażyna Babiuch, e-mail: grazyna.babiuch@luban.ug.gov.pl

Katarzyna Januszewicz, e-mail: katarzyna.januszewicz@luban.ug.gov.pl

Karolina Pozauć, e-mail: karolina.pozauc@luban.ug.gov.pl

Joanna Okraszewska, e-mail: joanna.okraszewska@luban.ug.gov.pl

 

Referat Infrastruktury i Gospodarki

Anna Rosa, e-mail: anna.rosa@luban.ug.gov.pl

Renata Pałka, e-mail: renata.palka@luban.ug.gov.pl

 

 

 

Liczba odwiedzin : 810
Podmiot udostępniający informację : URZĄD GMINY LUBAŃ
Osoba wprowadzająca informację : Arkadiusz Straszko
Osoba odpowiedzialna za informację : Arkadiusz Straszko
Czas wytworzenia: 2016-04-04 16:42:06
Czas publikacji: 2019-01-09 10:18:44
Data przeniesienia do archiwum: Brak